Szkolne walentynki

14 lutego to święto zakochanych, obchodzone w dniu św. Walentego. W tym roku w naszej szkole przypadło w poniedziałek 15 lutego.

Samorząd Uczniowski, chcąc podkreślić nastrój tego święta, w czasie ferii przygotował dekorację szkoły i okolicznościową gazetkę. Niezliczone ilości czerwonych serduszek pojawiły się na  korytarzach i w oknach.

Kolejną atrakcją tego dnia było zwolnienie z pytania na ocenę, jeżeli uczniowie pojawili się w szkole w czerwonym stroju.

Od rana również działała poczta walentynkowa. Można było kupić kartkę okolicznościową, gdy ktoś zapomniał o wykonaniu własnej i przesłać ją swojej sympatii, koleżance, czy koledze.

Miłą atmosferę zapewniały także doręczycielki tych serdecznych słów, przedstawicielki klas III Natalia Konasiuk i Julia Kowalczyk.

Kolejne walentynkowe „szaleństwo” już za rok, do miłego…zakochania.