Liga klas

We wrześniu 2015 roku Samorząd Uczniowski w porozumieniu z Dyrekcją szkoły ogłosił konkurs dla najlepszego zespołu klasowego – Ligę Klas.

To współzawodnictwo między klasami którego celem jest integracja uczniów, ożywienie ich inwencji twórczej oraz odkrywanie nowych talentów. Obejmuje  różne dziedziny życia szkoły: konkursy, imprezy (rozrywkowe, kulturalne, charytatywne, itd.), naukę, zachowanie i czytelnictwo.

Za wyznaczone na dany miesiąc zadania klasy otrzymują  punkty. Średnie za naukę, frekwencję, zachowanie (ilość ocen wzorowych) i czytelnictwo przyznawane są na koniec każdego półrocza. Nagrodą dla zwycięskiej klasy jest nagroda niespodzianka i Puchar Dyrektora Szkoły. W roku szkolnym 2015/2016  najlepszą klasą okazała się KLASA II b – wychowawczyni p. Agnieszka Konaszuk.

W roku szkolnym 2016/2017 klasy ponownie rywalizują o Puchar Najlepszej Klasy!

c02 c03 c06 c08 c09 c11 c14 c15 c16 c17 c19 c20

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Po całorocznych zmaganiach najlepszą klasą w roku szkolnym 2016/2017 została KLASA IA. Wychowawcą klasy jest Pani Ewa Kruszyńska.


O puchar dyrektora szkoły oraz nagrodę niespodziankę zespoły klasowe zmagały się przez cały rok szkolny. Zadania do zrealizowania były inicjatywą podejmowaną przez Samorząd Uczniowski, za każde zrealizowane działanie klasa otrzymywała punkty. Klasy miały za zadanie przygotować gazetki tematyczne, plakaty, kotyliony, uczestniczyć w konkursach, przedsięwzięciach szkolnych, wolontariacie. Punkty otrzymały także za wyniki w nauce, frekwencję i czytelnictwo. To była dobra zabawa i jeszcze lepsza gra zespołowa.
Tym razem PUCHAR NAJLEPSZEJ KLASY oraz nagroda jest w rękach KLASY IA.

GRATULUJEMY!

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.