Wyprawa do parku linowego

W środę, 10 października byliśmy na wycieczce w Nakorach. Zobaczyliśmy kolekcję ptactwa egzotycznego u Pana Czarnockiego i odwiedziliśmy park linowy.

Ptaki były cudowne, kolorowe i bardzo zainteresowane odwiedzającymi.

Wróciliśmy do parku. Przeszliśmy tam krótki kurs, zostaliśmy wyposażeni w uprzęże, liny asekuracyjne i kaski. Wyruszyliśmy pokonywać kolejne przeszkody. Szło nam nieźle. Ci bardziej odważni pokonywali przeszkody na większej wysokości. Tam to dopiero czuło się adrenalinę! Wiał wiatr, więc trudniej było przejść. Niektóre przeszkody bujały się we wszystkie strony, także łatwo można było spaść. Oczywiście każdy miał zabezpieczenia, alei dużą determinację by zabłysnąć przed rówieśnikami.

Gratulujemy tym wszystkim, którzy pokonali najtrudniejsze przeszkody.

Potem ogrzewaliśmy się przy ognisku, zjadaliśmy pyszne kiełbaski, popijając gorącą herbatą. Niestety skończyła się ciepła herbata, a nie mieliśmy nic innego do picia, więc trzeba było wrócić do szkoły. Gdy teraz opowiadamy sobie o przeżytych wrażeniach, wcale nie żałujemy i bardzo chętnie pojechalibyśmy ponownie.    Smile

Fotki z wyprawy dostępne są w galerii