• image
  • image
  • image
Previous Next

Góry moja pasja - spotkanie z Tomaszem Kozłowskim

Dnia 19 maja 2017r. uczniowie klasy Ib wraz z wychowawcą uczestniczyli w spotkaniu z Panem Tomaszem Kozłowskim, miłośnikiem górskich wędrówek i przyrody. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach współpracy z  Miejsko-Gminną Biblioteką Publiczną im. Ireny Ostaszyk w Mordach . Podczas spotkania Pan Tomasz wspominał swoje wyprawy , przybliżył tajniki bezpiecznej i rozważnej wspinaczki.  Ciekawe  opowiadania wzbogacił  prezentacją zdjęć, które wykonał podczas pobytu w górach. Pan Kozłowski zaprezentował  profesjonalny sprzęt, niezbędny w czasie wędrówek po górskich szlakach.  Okazało się, że wśród uczestników są  bywalcy wypraw w góry. Zadawali pytania dotyczące miejsc, które warto zobaczyć oraz prezentowanego sprzętu. Zainteresowali się także skąd miłość do gór i aktywnego wypoczynku. Spotkanie było bardzo udane, pan Tomasz w sposób interesujący opowiadał o swojej pasji, a przy tym udzielał naprawdę wartościowych i przydatnych wskazówek.  

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.