• image
  • image
  • image
Previous Next

Nie zmarnuj swojego życia! Warsztaty profilaktyczne.

W dniu 13 czerwca 2017 roku młodzież uczestniczyła w warsztatach profilaktycznych. Spotkanie połączone było z  pokazem filmowym, koncertem hip-hop i prelekcją  „Scenariusz Życia”. Prelekcja miała na celu  uświadomienie młodzieży jak wielkim zagrożeniem są nałogi, ale też pokazanie sposobów walki z nimi. Wykorzystano elementy motywacji do wzmacniania asertywności wobec osób namawiających do zażywania dopalaczy. Pokazany został również pozytywny  wpływ posiadania pasji i jej wpływu na przyszłość każdego człowieka.
Spotkanie poprowadził  Paweł Przewoźny- twórca filmowy, reżyser i mówca motywacyjny. Laureat wielu prestiżowych konkursów i festiwali filmowych.

Warsztaty zostały przeprowadzone w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem „Szansa”.

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.