• image
  • image
  • image
Previous Next

Rok szkolny 2016/2017 już za nami!!

23 czerwca 2017r. w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2016/17. To także czas podziękowań i pożegnań.

 

Dyrektor szkoły- p. Katarzyna Tarasiuk wręczyła nagrody uczniom, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. Średnia ocen wynosiła 4,80 i wyżej, obowiązkowo wzorowe zachowanie.  A oto lista najlepszych:
klasa Ia- Maria Gaworek- 4,80
klasa Ib- Anna Kamińskai Kacper Multan- 5,20
klasa IIb- Małgorzata Jaszczuk- 4,86; Katarzyna Kozłowska- 4,93; Kamila Strąk- 5,00;
klasa IIIa - Julia Jezierska, Maciej Marciniak - 4,8; Mateusz Bolesta, Jakub Cabaj - 5,1;
Hanna Borzyńska, Maciej Sołtys - 5,3; Aleksandra Skwierczyńska - 5,6
IIIb - Marta Marczuk - 4,83; Aleksandra Skolimowska 
- 4,89; Lidia Skolimowska -5,5
Była to tez okazja do złożenia podziękowań i gratulacji rodzicom najlepszych uczniów za wychowanie wspaniałych, młodych ludzi, którzy osiągnęli wysokie oceny w nauce zachowując przy tym nienaganną postawę w życiu szkolnym.

 

 

 

Następnie dyrektor szkoły-p. Katarzyna Tarasiuk podziękowała za reprezentowanie szkoły
w licznych przedsięwzięciach i uroczystościach uczniom - Łukaszowi Chacińskiemu, Hannie Borzyńskiej, Oliwii Radzikowskiej i Annie Kamińskiej. Dyplomy za zaangażowanie w organizację imprez oraz współpracę z Samorządem Uczniowskim od opiekunów - księdza Mariusza Rompy i Pani Agnieszki Konaszuk otrzymali: Konrad Kamiński, Lidia Skolimowska,  Oliwia Gruszczyńska, Aleksandra Skolimowska i Igor Andrunik.

 

Statuetkę za bardzo dobre wyniki w nauce za okres trzech lat, aktywną postawę, piękne reprezentowanie społeczności szkolnej, udział w licznych konkursach, pracach
w wolontariacie oraz Samorządzie Uczniowskim otrzymała Lidia Skolimowska (kl. IIIb). Lidka otrzymała również wyróżnienie i nagrodę za uzyskanie najwyższego wyniku
z egzaminu gimnazjalnego. Fundatorem nagrody było stowarzyszenie „Naszym dzieciom”. Pani Jolanta Stańczuk nagrodziła także Aleksandrę Skwierczyńską (kl. IIIa) za uzyskanie najwyższej średniej w szkole, która wyniosła 5,6.

 

 

 

W tym dniu na szczególne podziękowania zasłużyli gimnazjaliści, którzy grają w orkiestrze  dętej OSP Mordy. Nagrody wręczył Pan Jerzy Wąsowski oraz mały strażak Bartek. Skład naszej reprezentacji w orkiestrze jest liczny: Lidia Skolimowska, Oliwia Radzikowska, Hanna Borzyńska, Anna Kamińska, Łukasz Chaciński, Robert Skolimowski, Jakub Trębicki i Dominik Noszczak.

Po całorocznych zmaganiach PUCHAR NAJLEPSZEJ KLASY powędrował do KLASY IB. Wychowawcą klasy jest PANI EWA KRUSZYŃSKA.

Kolejnym punktem było wręczenie przez dyrektora szkoły - p. Katarzynę Tarasiuk wyróżnień „PRZYJACIEL SZKOŁY”.  
Wyróżnienie Przyjaciel Szkoły przyznawane jest osobom/ instytucjom, z którymi młodzież, nauczyciele, dyrektor współpracuje w bieżącym roku szkolnym realizując wiele wspólnych działań na terenie szkoły, gminy, czy powiatu.  Tym wyróżnieniem pragniemy wyrazić głęboką wdzięczność za życzliwy gest, otwartość na sprawy młodzieży, owocną współpracę w wielu przedsięwzięciach,  ofiarowane wsparcie rzeczowe i podtrzymywanie relacji międzypokoleniowych. 
W tym roku wyróżnienie PRZYJACIEL SZKOŁY otrzymali:
Zespół Ludowy Podlasianki


Dyrektor MGOK w Mordach- p. Łukasz Wawryniuk wraz z pracownikami: Paniami- Magdaleną Bukowską, Moniką Bogusz, Elżbietą Radlińska-Trębicką, Małgorzatą Miką oraz Panem Patrykiem Kamińskim.


Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach- asp. Edyta Barycka, asp. Sztab. Marek Sienkiewicz, asp. Szt. Janusz Cabaj, komisarz Artur Sypuła, komisarz Karol Stefaniuk. Wyróżnienie odebrał Pan Marek Sienkiewicz.


Krystyna Zarzecka - dyrektor Szkoły Ponadgimnazjalnej w Mordach

Pani Natalia Matejczuk oraz Pan Henryk Matejczuk- darczyńcy wielu przedsięwzięć szkolnych. Pani Natalia oraz Pan Henryk nie uczestniczyli w szkolnej akademii, ale z całego serca dziękujemy im za wielokrotne wsparcie rzeczowe inicjatyw młodzieży. Jesteście cudownym darczyńcami naszej szkoły. DZIĘKUJEMY!

Zakończenie roku szkolnego było także czasem pożegnań. Podziękowaliśmy za wspaniałą współpracę Pani Katarzynie Tarasiuk- dyrektorowi Gimnazjum, księdzu Mariuszowi Rompie oraz Pani Martynie Barczak- nauczycielce języka angielskiego.

Na zakończenie akademii Pani dyrektor Katarzyna Tarasiuk złożyła podziękowania gronu pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony w codzienną pracę.

Młodzieży życzyła bezpiecznych, słonecznych wakacji. Następnie uczniowie udali się na spotkanie z wychowawcami do swoich klas.

 

 

Za przygotowanie akademii dziękujemy Pani Agnieszce Konaszuk,  klasie IIIb oraz przedstawicielom klas II.

ROK SZKOLNY 2016/2017 OFICJALNIE ZAKOŃCZONY! WAKACJE!

Zgodnie z założeniami reformy systemu edukacji z dniem 1 września 2017 roku cztery oddziały gimnazjum (dotyczy klas II i III) zostały włączone do Zespołu Oświatowego w Mordach. Na rok szkolny 2017/2018 nie przeprowadza się postępowania rekrutacyjnego do klasy I gimnazjum. W roku szkolnym odpowiednio 2017/2018 i 2018/2019 w przekształconej szkole podstawowej, prowadzone będą także klasy dotychczasowego gimnazjum, aż do czasu wygaszenia kształcenia.

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.