• image
  • image
  • image
Previous Next

Prace remontowe 2015/2016

ELEWACJA STAREJ CZĘŚCI BUDYNKU  (po dawnym przedszkolu)

PARKING

PODJAZD DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHODNIK PRZY BUDYNKU SZKOŁY

SALA LEKCYJNA BIOLOGICZNO - GEOGRAFICZNA

PRACOWNIA MATEMATYCZNA

 

PRACOWNIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

BIBLIOTEKA

Pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Mordy Pana Jana Ługowskiego ogłoszono w listopadzie 2015 roku dwa konkursy dotyczące profilaktyki uzależnień. Skierowane one były do uczniów szkół z terenu Miasta i Gminy Mordy. Nasi gimnazjaliści z wielkim zaangażowaniem włączyli się w działania konkursowe, a ich kreatywność została doceniona zarówno w eliminacjach plastycznych, jak i teatralnych. Uczennice pod opieką Pani Ewy Kruszyńskiej zajęły I miejsce w konkursie teatralnym. Dzięki ich ciężkiej pracy
 i zaangażowaniu zdobyły wspaniałe nagrody- literaturę młodzieżową do biblioteki szkolnej oraz komputer i drukarkę, która służy uczniom jako pomoc i narzędzie pracy.

 

W starej części budynku wymieniona została instalacja grzewcza, dzięki dobrej współpracy z Radą Rodziców do szkoły zakupione zostały tablice do sal lekcyjnych oraz krzesełka korytarzowe.

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.